У Києві зібралися регіональні експерти з децентралізації
27.03.2018

Формування спроможних територіальних громад та встановлення міжмуніципального співробітництва – одні з найважливіших питань децентралізації влади.

Для надання інформації стосовно цих напрямків у Києві Програмою «U-LEAD з Європою» організований тренінг для експертів з децентралізації усіх 24 Центрів розвитку місцевого самоврядування.  З 27 по 29 березня вони зможуть отримати теоретичну інформацію про техніку організації ефективної співпраці, обмінятися практичним досвідом та навчитися працювати з критично налаштованою аудиторією.

Заплановані виступи координаторів Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Івана Лукері та Яніни Казюк на теми перспективних планів формування ОТГ та державної фінансової підтримки. Директор департаменту Мінрегіону з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Сергій Шаршов проінформує радників про актуальне бачення шляху реформи та нові завдання. Учасники також матимуть можливість підвищити рівень своїх навичок з презентації та ведення дискусії, практикуючись на камеру та отримуючи поради ведучого 5-го каналу Андрія Сусленка.

Train2