Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з прибирання приміщень у 2018 році
19.03.2018

Київський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з прибирання в офісному приміщенні площею 201 кв. м. за адресою м. Київ, вул. Панаса Мирного, 28А оф.1, у 2018 році, відповідно до  Умов конкурсу. Частота прибирання – три рази в тиждень.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 18:00 за київським часом 08 квітня 2018 року до Київського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою:  м.Київ, вул. Панаса Мирного, 28А, офіс 156, індекс 01011  на електронну адресу: iryna.vozna@lgdc.org.ua  із визначеною темою листа (зазначеною на конверті) «Конкурс на послуги з прибирання приміщень».

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р;
  • паспорта громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізичної особи.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 9 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 9 місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 5-ти робочих днів від останнього дня для подачі документів.

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою  iryna.vozna@lgdc.org.ua, контактна особа: Ірина Возна (тел. 096-411-15-54).

Додаток1.docx

Додаток2.docx